(096) 632-80-63
(095) 632-80-63
(073) 632-80-63
Товарів: 0
0 грн.

Ваш кошик порожній!

За консультацією по наявності та підбору звертайтеся за телефонами:

(096) 632-80-63, (095)632-80-63, (073)632-80-63

Котушка запалювання

Для чого потрібна котушка запалення

Можливе найбанальне пояснення, яке можна придумати, але котушка запалення в автомобілі потрібна для того, щоб створювати іскру. Точніше котушка запалювання перетворює низьку напругу бортової мережі автомобіля (як правило 12в) на високу напругу, завдяки якому між електродами свічки запалювання створюється іскра. Яка у свою чергу і займає суміш у циліндрі.

Раніше автомобілі оснащувалися однією котушкою запалювання на всі свічки у двигуні. Висока напруга розподілялася між ними за допомогою трамблера. У сучасних іноземних автомобілях на кожну свічку припадає власна котушка запалювання.

Яку котушку запалювання купити

Питання, що часто ставиться консультантам нашого інтернет-магазину Автодокс. Відповідь криється в марці вашого авто та бюджету. Однак, як завжди є нюанси. Наприклад, для автомобілів німецького концерну VAG, (Фольксваген, Ауді, Шкода, Сеат та інші) оригінальні котушки запалювання робить усім відома фірма BOSCH і ті, що йдуть як оригінал за каталогом ВАГ (на котушках є відповідне маркування), коштують дорожче. А ось такі ж котушки без маркування VAG коштують дешевше – але якість від цього не страждає!

Де придбати котушку запалювання

Для того щоб підібрати і купити хорошу котушку запалювання для свого авто, просто зателефонуйте або напишіть нашому консультанту. Для цього вам знадобиться ваш ВІН код під руками. Підбір запчастини в тому числі і котушки запалювання за ВІН кодом - гарантія застосування запчастини на авто!

Інтернет-магазин працює 24 години та 7 днів на тиждень! Якщо ви робите замовлення у позаурочний час, ми з вами зв'яжемося вранці наступного дня для підтвердження замовлення. Також у разі попередньої оплати ми відправимо вашу запчастину за допомогою Нової Пошти. Детальніше про процедуру замовлення та доставки читайте за посиланням.

Скільки коштує котушка запалювання

Вартість котушки запалювання для вашого авто уточнюйте у спеціаліста нашого магазину – оскільки все залежить від того, змінюються кілька котушок відразу або окремо.