(096) 632-80-63
(095) 632-80-63
(073) 632-80-63
Товарів: 0
0 грн.

Ваш кошик порожній!

За консультацією по наявності та підбору звертайтеся за телефонами:

(096) 632-80-63, (095)632-80-63, (073)632-80-63

Діодний міст та комплектуючі

Діодний міст генератора

Для забезпечення живлення всього електроустаткування автомобіля, обмотки збудження генераторної установки та зарядки акумуляторної батареї необхідний постійний струм. Саме для перетворення змінного струму на постійний використовується діодний міст генератора – своєрідний випрямляч, який автолюбителі, нерідко, називають «підковою», через його специфічну форму.

Конструкція діодного мосту

Конструкція випрямного блоку включає дві теплопровідні алюмінієві пластини, з'єднані трьома ізоляційними втулками. Одна пластина, через корпус генераторної установки, приєднується до маси, а інша, використовуючи відведення статорних обмоток, до плюса. На кожну пластину посаджено по три діоди, негативних та позитивних, розбитих по парах.

Купити діодний міст генератора можна з напівпровідниками різної потужності, яка повинна відповідати номінальному показнику струму, що виробляється генератором авто. Природно, що чим вище потужність генераторної установки, тим більший цей показник у діодів.

Діодний міст можна купити з напівпровідниками:

  • - Малої потужності, з показником до 300 міліампер.
  • - Середній – до 10 ампер.
  • - Великий – понад 10 амперів.

Природно, що у діодний міст генератора ціна формується, з урахуванням потужності використовуваних діодів.

Крім того, діоди відрізняються матеріалом виготовлення, і можуть бути:

  • - німецькими, що працюють при температурі від -60 до +85 градусів, і здатними протистояти зворотній напрузі до 400 вольт.
  • - Кремнієвими, які успішно функціонують при температурних показниках від -60 до +150 градусів, стійкими до зворотних струмів до 1500 вольт. Такі показники забезпечують кремнієвим напівпровідникам велику популярність. Щоправда, на такий діодний міст ціна також буде дещо вищою.

Як працює діодний міст

В основі функціонування випрямного блоку лежить здатність діодів пропускати струм виключно в одному напрямку. Тому, потрапляючи зі статорних обмоток на міст, електричний струм стає постійним, випрямленим.

Щоб швидко та недорого діодний міст купити в Україні, достатньо заглянути в каталог онлайн магазину Avtodocs. Його асортимент дає можливість придбати випрямляч для генератора практично з будь-якими характеристиками. При цьому здійснити покупку можна, перебуваючи в будь-якому регіоні країни.