(096) 632-80-63
(095) 632-80-63
(073) 632-80-63
Товарів: 0
0 грн.

Ваш кошик порожній!

За консультацією по наявності та підбору звертайтеся за телефонами:

(096) 632-80-63, (095)632-80-63, (073)632-80-63

Паливний насос

Паливний автомобільний насос що це таке

З назви даної автозапчастини очевидно, що паливний насос призначений для перекачування палива з бака в двигун. Крім цього, бензонасос забезпечує необхідний робочий тиск у системі палива подачі та правильне дозування палива, що надходить у циліндри.

У сучасному автопромі застосовують переважно бензонасоси з електричним приводом, хоча і механічні ще можна зустріти на авто особливо вікових – оснащених карбюраторами. Інжекторні двигуни оснащуються лише електричними моделями паливних насосів.

Електричні паливні насоси поділяють на кілька типів. А саме, вакуумні, роликові, шестерні, відцентрові, плунжерні.

Де знаходиться паливний насос

Найбільш поширеним методом установки бензонасоса на сучасних імпортних авто – це занурення у бензобак. Такі паливні насоси оснащуються датчиками рівня палива, фільтром і регулятором тиску, а також іншими запчастинами. Крім того, завдяки такому компонування забезпечується і охолодження запчастини.

Крім занурювальних паливних насосів існують виносні – які монтуються на кузов авто або на системі паливо дроту. Більш детальніше ви можете дізнатись або у наших консультантів, або в інструкції користувача до вашого авто.

Скільки коштує паливний насос

Ціни на паливні насоси в автомагазині автодокс – варіюються від 250 грн. до 5500 грн. Однак все залежить від моделі вашого авто та виробника самого паливного насоса. Ми вже раніше писали про різницю між оригінальними запчастинами та аналогами.

Де придбати паливний насос на авто

Якщо у вас трапилася проблема з автомобілем і вийшов з ладу паливний насос – цю проблему допоможуть вирішити спеціалісти інтернет-магазину Автодокс Київ. Ми допоможемо підібрати паливний насос за ВІН кодом або за моделлю вашого авто, крім того, порекомендуємо яку саме запчастину краще вибрати.

Для покупців з інших регіонів України ми забезпечимо швидку доставку Нова пошта.

На сайті доступні форми оплати як картою он-лайн (що значно прискорить процес обробки замовлення та доставки) так і готівкою при отриманні або самовивезення з пункту видачі в Києві.