(096) 632-80-63
(095) 632-80-63
(073) 632-80-63
Товарів: 0
0 грн.

Ваш кошик порожній!

Про компанію Avtodocs

Автодокс магазин авто запчастини та комплектуючі для ремонту та обслуговування

Наш інтернет магазин існує понад 7 років. За цей час ми обслуговуємо близько 15 тисяч клієнтів на місяць. Наші фахівці мають великий досвід у сфері продажу запчастин для будь-яких авто, завдяки цьому ми забезпечуємо якісний підбір будь-яких деталей для вашого автомобіля.

Ми не тільки підбираємо оригінальну деталь за ВІН номером, але й порадимо якісні аналоги та замінники. Це дуже цінується нашими клієнтами, особливо тоді, коли є певні обмеження щодо бюджету. Адже запчастини замінника найчастіше дешевші за оригінали. Якщо правильно вибрати, то якість запчастина-замінник нічим не поступається оригіналу. Це пов'язано з тим, що часто і оригінальну, і аналогову запчастину робить один і той самий завод. Чи варто платити більше за упаковку з логотипом вашого авто, а не заводу виробника?

Переваги інтернет магазину Avtodocs

Ми виконуємо до замовлення точно з обіцяними термінами та поставляємо тільки ті деталі, які ви замовили. У нас діє система знижок, акцій та бонусів. Ми забезпечуємо доставку деталей як для самовивезення з нашого магазину, так і доставку в будь-яке місто України засобами транспортної компанії Нова Пошта.

Про всі переміщення ваших запчастин ви будете інформовані вибраним при оформленні замовлення способом

Наш сайт дозволяє зручно переглядати та робити замовлення для всіх категорій користувачів як зі стаціонарних комп'ютерів, так і з мобільних пристроїв. Мінімальний обсяг даний вест забезпечує швидку і не стомлюючу процедуру купівлі запчастин в інтернет-магазині Avtodocs

Автозапчастини на будь-які легкові іномарки та вітчизняні авто

  В Автодокс ви знайдете як оригінальні запчастини, так і замінники на авто популярних в Україні марок концерну VAG (Volkswagen, SEAT, Skoda, Audi), японських марок Honda, Acura, Mitsubishi, Suzuki, Subaru, Mazda, Nissan; корейських KIA та Hyundai; немецкий Mercedes, BMW Opel; французьких авто Renault, Peugeot, Citroen та багатьох інших. Якщо вашого авто немає у списку, сміливо дзвоніть, і ми підберемо запчастини навіть для рідкісних автомобілів!