(096) 632-80-63
(095) 632-80-63
(073) 632-80-63
Товарів: 0
0 грн.

Ваш кошик порожній!

За консультацією по наявності та підбору звертайтеся за телефонами:

(096) 632-80-63, (095)632-80-63, (073)632-80-63

Датчик рівня палива

Що таке датчики рівня палива

Датчик рівня палива служить визначення та виведення на приладову дошку автомобілі кількості палива в бензобаку. До того ж, зовсім не важливо працює ваше авто на газі, бензині або дизельному паливі.

Головне завдання датчика для будь-якого виду палива – точна інформація рівня. У сучасних авто це питання вирішується за коштами потенціометричних датчиків палива. Ці датчики бувають двох типів – трубчасті та важільні.

Найуразливішим місцем датчика є поплавець. Він рухається постійно разом з рівнем палива, який, природно, змінюється щодня.

Працюють датчики рівня палива легко. Шкала, якою переміщається поплавець має контакти опору. Перебуваючи на певному рівні поплавок замикає контакти і передає системі сигнал, який і визначає положення стрілки на дошці приладів, або в деяких сучасних авто кількість позначок на РК дисплеї.

Скільки коштує датчик рівня палива

Датчики рівня палива досить рідко виходять із ладу, але й не є дуже дорогою запчастиною. У нашому інтернет магазині пропонується широкий вибір датчиків рівня палива для будь-якого сучасного авто іноземного виробництва. Ціни варіюються від 700 до 1800 грн. Ціна залежить від виробника запчастини та авто, на яке підбирається деталь.

Де купити датчики рівня палива

Купити датчики рівня палива просто. Необхідно знати номер деталі саме вашого датчика – тоді ви зможете замовити датчик на нашому сайті. Або, якщо ви не знаєте каталожного номера запчастини - то ви завжди можете звернутися до нашого консультанта продиктувавши йому він авто - і наш менеджер сам підбере датчик рівня палива саме для вашого авто з гарантією. Купити датчики рівня палива, можна як онлайн та оформивши доставку за потрібною вам адресою, так і самовивізом з нашого офісу. Детальніше про доставку та оплату в магазині Автодокс дивись тут.