(096) 632-80-63
(095) 632-80-63
(073) 632-80-63
Товарів: 0
0 грн.

Ваш кошик порожній!

За консультацією по наявності та підбору звертайтеся за телефонами:

(096) 632-80-63, (095)632-80-63, (073)632-80-63

Система запалювання

Система запалювання, що це і з чого складається

Система запалювання автомобіля – це не об'ємна частина будь-якого сучасного автомобіля, обладнаного двигуном внутрішнього згоряння. Основне завдання даної системи автомобіля – займання паливної суміші.

Принцип дії системи запалення працює на основі закону електромагнітної індукції. Тобто, електричний струм низької напруги від акумуляторної батареї проходить на первинну обмотку котушки запалювання при замкнутих контактах переривника. Після розмикання контактів переривника, на первинній обмотці пропадає напруга і магнітне поле, зате на вторинній обмотці котушки запалення відбувається індукція, тобто генерація струму високої напруги (20 – 25 кіловольт) який переходить на свічки запалення, на електродах яких і виникає суміш у циліндрі.

Запчастини для обслуговування та ремонту системи запалювання

Як показує практика, найчастіше з ладу виходить котушка запалювання. Через різну конструкцію двигунів котушка запалення може бути одна (за посиланням приклад такої котушки) на всі циліндри або по одній котушці на кожен з циліндрів.

Також з ладу може вийти модуль запалення. Цю проблему можна вирішити лише заміною деталі на нову.

Купити свічки, котушки запалювання для автомобіля

Інтернет-магазин Автодокс Київ продає та виконує доставку запчастин для ремонту системи запалення будь-якого сучасного імпортного автомобіля. Купити котушку запалювання або контактну групу замку запалювання можна онлайн, не виходячи із дому чи офісу. Підбір запчастини здійснюється за моделлю авто, але після оформлення замовлення менеджер перевірить правильність обраної вами запчастини за ВІН кодом автомобіля, що гарантує точність підбору деталі. Після узгодження всіх деталей ви отримаєте номер ТТН вашої посилки. Далі зможете відстежити переміщення купленої деталі на сайті або в додатку оператора поштової служби Нова Пошта.