(096) 632-80-63
(095) 632-80-63
(073) 632-80-63
Товарів: 0
0 грн.

Ваш кошик порожній!

За консультацією по наявності та підбору звертайтеся за телефонами:

(096) 632-80-63, (095)632-80-63, (073)632-80-63

Підшипник кульковий

Кульковий підшипник

У багатьох вузлах кожного автомобіля використовуються кулькові підшипники, які дозволяють суттєво знизити силу тертя, між обертовими та нерухомими елементами механізмів, зменшити їх нагрівання та знос, а також енерговтрати.

Коштує кульковий підшипник недорого, але його ефективність дозволяє забезпечити довготривале безпроблемне функціонування багатьох основних агрегатів автомобіля.

Види та особливості шарикопідшипників

Виріб є конструкцією із зовнішнього і внутрішнього кільця, між якими знаходяться тіла кочення, у вигляді кульок, що утримуються спеціальним сепаратором.

Підшипник кульковий можна купити різних розмірів, які характеризуються шириною, внутрішнім і зовнішнім діаметром. Причому, маючи однаковий внутрішній діаметр, вироби можуть мати різний зовнішній діаметр. Слід зазначити, що розміри шарикопідшипників повністю регламентуються встановленими держстандартами.

Кулькопідшипники використовуються при невеликих радіальних навантаженнях, вектор яких спрямований від центру до зовнішнього діаметра і дуже нерозбірливі до якості змащення. Підшипник кульковий можна купити з різним класом точності. Цей показник багато в чому визначає область застосування виробу, і може бути:

  • - Надвисоким.
  • - Особливо високим.
  • – Високим.
  • - підвищеним.
  • - зниженим.
  • - Нормальним.

Клас точності, як і розміри, обов'язково повинен відповідати необхідним параметрам, заявленим для конкретного механізму, оскільки від цього залежатиме його функціональність. Підшипник кульковий купити в Україні завжди є можливість в онлайн магазині автозапчастин Avtodocs. Тут завжди можна знайти вироби необхідних розмірів і потрібного класу точності, щоб повернути повну функціональність автомобіля.