(096) 632-80-63
(095) 632-80-63
(073) 632-80-63
Товарів: 0
0 грн.

Ваш кошик порожній!

Советы по эксплуатации рулевой рейки

08.08.2022 14:07

Рульова рейка механічний пристрій передачі моменту, що крутить, від рульового колеса на передні колеса автомобіля. Ми вже описували детально, що являє собою рульова річка тут.

Сьогодні ми зупинимося на коротких порадах від фахівців Автодокс з користування та догляду за кермовим механізмом загалом та кермовими рейками, зокрема.

Рульова рейка цілком ремонтно-придатна деталь і складається з багатьох механізмів і деталей. І від цих деталей може залежати дуже багато. Якщо дотримуватися простих правил експлуатації та обслуговування кермових рейок, то можна максимально знизити ризик поломок, а якщо і поломка трапиться, то мінімізувати витрати на ремонт.

Перше - необхідно хоча б раз на рік візуально оглядати деталі та вузли рейок на предмет патьоків, а також стан пильовиків. При водінні автомобіля не варто утримувати кермо в максимальному правому або лівому положенні довше 5-6 секунд. Також не варто різко давати газ, коли кермо знаходиться в крайньому положенні. Це пряме і дуже високе навантаження на деталі кермового керування. Такою неправильною експлуатацією рейки можна швидко зносити ГУР (гідропідсилювач керма), а також інші деталі.

Взимку відразу після холодного запуску двигуна необхідно пам'ятати, що масло в системі рульової рейки також холодне. Тому не варто різко і до упору вивертати кермо. Для того щоб розігріти масло в системі рекомендується плавно і на невеликі кути провернути рульове колесо в різні боки - що забезпечить циркуляцію масла по системі і його прогрів.

Також ми рекомендуємо самостійно бути присутніми при ремонтних роботах на СТО. Особливо це стосується розвалу сходження, тому що майстри можуть, наприклад, послабити хомути пильовиків, а потім забути їх закріпити.

Це базові та досить прості правила експлуатації кермового керування вашого автомобіля, які допоможуть мінімізувати ймовірність поломок. Однак, якщо вас все-таки спіткала проблема і ви зіткнулися з необхідністю ремонту рульової рейки, не поспішайте нервувати. Адже за правильної діагностики можна обійтися ремонтом не за всі гроші світу. Також, пам'ятайте, якщо на СТО вам пропонують зробити все під ключ з наданням всіх деталей, то націнки сервісів на запчастини стартують від 10% від вартості в магазинах автозапчастин.

Тож ми рекомендуємо самостійно купувати запчастини. Якщо у вас є труднощі з підбором запчастин - не біда, консультанти магазину запчастин Автодокс допоможуть з підбором і гарантують, що запчастина ідеально підійде.