(096) 632-80-63
(095) 632-80-63
(073) 632-80-63
Товарів: 0
0 грн.

Ваш кошик порожній!

Система активного керування задньою віссю. Безпечний шлях до успіху

29.03.2024 17:33

На Міжнародному автосалоні в Женеві були представлені нові шини CityCube, розроблені спеціально для автомобіля Toyota i-TRIL, який вже прозвали «автомобіль майбутнього».

При виробництві цих шин застосовувалися новітні технології, стверджують фахівці компанії Goodyear. Покришки CityCube можуть відстежувати зміни дорожньої обстановки, що дозволяє використовувати отримані дані в автомобілі Toyota i-TRIL для роботи нової системи запобігання фронтальному зіткненню. Цього вдалося досягти завдяки особливому дизайну та використанню сенсорних технологій. Goodyear багато уваги приділяє виробництву інтелектуальних шин. Шини CityCube

При розробці дизайну нових шин фахівці Goodyear взяли за основу дизайн мотоциклетних покришок, на що їх надихнули унікальні властивості передніх коліс автомобіля майбутнього, які можуть змінювати кут нахилу. В результаті покришки CityCube отримали особливу форму контуру, а також різний протектор та діаметр для різних осей автомобіля. Для передніх коліс, які змінюють кут нахилу, розроблені вузькі та високі шини з малюнком протектора, спрямованим у різні боки, а для задньої – широкі з асиметричним протектором.

Завдяки новій технології вдалося досягти високої ефективності відведення води від плями контакту шини з дорогою, що значно підвищує керованість автомобіля при їзді мокрим покриттям. Конструкція шин задніх коліс дозволяє підвищити стійкість автомобіля у поворотах.

Боковини покришок CityCube мають ультрасучасне градієнтне забарвлення, що надає їм привабливості.