(096) 632-80-63
(095) 632-80-63
(073) 632-80-63
Товарів: 0
0 грн.

Ваш кошик порожній!

Як вибрати компресор кондиціонера для авто

30.05.2022 11:37

Післязавтра настає літо, окрім довгоочікуваних вихідних чи відпустки на пляжі, літо — це ще й робота, а значить регулярні поїздки зі спеки на автомобілі. Погодьтеся пляж та розігрітий автомобіль – це принципово різні відчуття комфорту.

Однак, проблему гарячого салону в сучасних авто вирішують клімат-контролі або авто кондиціонери. Сьогодні майже всі авто ними обладнані. Але, як і будь-який інший агрегат в автомобілі, кондиціонер має власний ресурс, після якого може статися поломка. Як правило вся система автомобільного кондиціонера не ламається відразу. Виходить, з ладу одна якась деталь.

Найчастіше відсутність холодного повітря в салоні – результат виходу з експлуатації компресора кондиціонера. Основними ознаками є сторонні звуки при включенні кондиціонера, або зниження надходження холодного повітря навіть на найнижчій температурі регулятора або взагалі гаряче повітря замість холодного.

Як відремонтувати компресор кондиціонера

Якщо ви зіткнулися з такою ситуацією, то рекомендуємо вирушити на СТО для діагностики, там причину встановлять із гарантією. Якщо мова йде про ремонт системи кондиціювання, то наш автомагазин пропонує широкий вибір запчастин для ремонту кондиціонерів.

Крім того, ми допоможемо підібрати сам компресор кондиціонера. Адже на заміну необхідно підібрати або такий самий, як у вас був встановлений із заводу, або аналог. Про різницю між оригіналами та аналогами ми вже писали раніше.

Який компресор кондиціонера краще або підбір за ВІН кодом

Для більш надійного підбору компресора кондиціонера для вашого авто ми рекомендуємо робити це за кодом VIN або номером кузова. Це забезпечить вибір саме тієї деталі, що передбачена для вашого авто. Адже навіть візуально однакові компресори можуть відрізнятися за продуктивністю. Справа в тому, що вся система кондиціонера розрахована на певні параметри тиску. І вибір компресора правильної продуктивності забезпечить надійну роботу системи.